جشن سیسمونی، یک مهمانی خاطره انگیز

جشن سیسمونی، یک مهمانی خاطره انگیز

 برنامه‌‌هایی برای شاد شدن در مهمانی سیسمونی

یکی از اولین جشن‌هایی که به بهانه ورود یک کوچولوی دوست داشتنی به جمع خانواده، فامیل و دوستان گرفته می‌شود، جشن سیسمونی است. در این مهمانی جمعی از دوستان و بستگان نزدیک دور هم جمع می‌شوند. از اتاق زیبای نوزادی که به زودی به جمعشان اضافه می‌شود بازدید می‌کنند و برای این کوچولوی توی راهی هدیه می‌آورند.
این جشن می‌تواند به یکی از بی‌نظیرترین جشن‌ها با بهانه‌ای زیبا و دوست داشتنی تبدیل شود. ما برای شما پیشنهادهایی داریم که باعث می‌شوند در این جشن بیشتر سرگرم شوید و خوش بگذرانید.

بازی‌های بانمک

شاید در شروع مهمانی عده‌ای از مهمان‌ها با هم احساس غریبگی گنند اما فراموش نگنید جشن سیسمونی یک مهمانی سنگین نیست و مهمان‌ها باید لحظات شاد و صمیمی را در این مهمانی تبدیل به خاطره کنند. شما می‌توانید با طراحی یک بازی بامزه، یخ مهمان‌‌ها را بشکنید و باعث صمیمیت آنها با یگدیگر شوید.

یکی از بازی‌هایی که می‌توانید انجام دهید این است که از مهمانان بخواهیدروی یک برگه کوچک یک جمله دستوری و آمرانه که از والدین خود در کودکی شنیده‌اند را بنویسند. برگه‌ها را داخل یک کاسه بریزید و به هم بزنید و از هر مهمان بخواهید که یک برگه را بیرون کشیده و با صدای بلند بخواند. این جمله‌ها شاید در واقعیت جملاتی با لحنی تند و جدی باشند اما خواندن آنها در جمع حسابی خنده‌دار است. علاوه بر این مرور این جملات باعث می‌شود یاد شیطنت‌هایتان در دوران کودکی بیفتید و با مرور این خاطرات از ته دل بخندید.

بازی‌های بادکنکی

در مهمانی‌های شاد و کودکانه‌ای مثل جشن سیسمونی، معمولا از بادکنک برای تزیین اتاق استفاده می‌شود. چه چیزی از این بهتر که از بادکنک‌ها یک بازی بامزه بسازید و حسابی سرگرم شوید. از مهمان‌ها بخواهید تا جایی که می‌توانند بادکنک زیر لباس خودشان بگذارند یا با پیچاندن آنها شکل‌های بامزه بسازند. شما حتی می‌توانید به کسانی که موفق می‌شوند بیشترین تعداد بادکنک را زیر لباسشان بگذارند، جایزه دهید.

بازی انتخاب اسم

هر چند بعید است که تا زمان برگزاری مهمانی سیسمونی پدر و مادر هنوز اسم کوچولویشان را انتخاب نکرده باشند اما ممکن است هنوز موفق به این کار نشده باشند یا برای انتخاب، بین چند اسم تردید داشته باشند. جشن سیسمونی فرصت خوبی است که اسم کوچولو را نهایی و در این زمینه به پدر و مادر کمک کنید. شما حتی می‌توانید انتخاب اسم کوچولو را هم به یک بازی تبدیل کنید. برای این کار، اسامی والدین کودک تو راهی را بنویسید و از مهمانان بخواهید در مدت 10 دقیقه بیشترین تعداد نام‌هایی که می‌توان تنها با استفاده از حروف نام های پدر و مادر ساخت را بنویسند.

برای کوچولو یادگاری درست کنید

درست است که جشن سیسمونی، یک مهمانی به بهانه تولد کوچولویی است که قرار است به زودی به جمعتان اضافه شود اما حقیقت اینجاست که فسقلی بزرگترین غایب این مراسم است! با این حال شما می‌توانید از خلاقیتتان استفاده کنید و برایش یک یادگاری درست کنید. برای این کار می‌توانید یک دفترچه خاطرات درست کنید و از مهمان‌ها بخواهید برای کوچولو متنی بنویسند. همچنین می‌توانید یک لباس سرهمی با رنگ روشن تهیه کنید تا مهمان‌ها با ماژیک روی آن جملاتی همراه با اسم‌هایشان برای فسقلی برای یادگاری بنویسند.

جشن سیسمونی، یک مهمانی خاطره انگیز
1 (20%) 1 رای

پمپرز اصل آلمان در ایران
از پمپرز بیشتر بخوانید
ما را دنبال کنید

وب سایت پوشک «پمپرز ایران»، با هدف رشد سالم و شاد بچهها فعالیت میکند. این وب سایت در بخشهای مختلفی مانند بارداری، نوزاد، کودک، کودک نوپا، والدین و درباره بهترین پوشک های پمپرز، نکات، توصیهها و اطلاعات زیادی در اختیار والدین به خصوص مادرها میگذارد. همچنین وب سایت پوشک پمپرز ایران، مرجع معتبری برای اطلاع از ویژگیهای مختلف بهترین پوشکهای پمپرز، راهنمای انتخاب سایزهای مناسب پوشک و نمایندگی پوشک و مراکز مورد تایید فروش پوشک پمپرزهای اصل آلمان در ایران است.

در حال حاضر سه محصول پمپرز در انواع پوشک بچه baby dry، پوشک پریمیوم، پوشک شورتی به صورت قانونی در دسترس شما هستند.