اولین سفر هوایی کوچولوها

اولین سفر هوایی کوچولوها

پرواز هیجان‌انگیز با هواپیما

برای بسیاری از کوچولوها، هیچ سفری هیجان‌انگیزتر از سفر هوایی نیست. آنها عاشق تماشای چرخ دستی‌ها، کامیون‌ها و هواپیماها در فرودگاه هستند. حتی ممکن است سوار شدن آسانسور، پله برقی و شیب‌های متحرک فرودگاه، قبل از پرواز هم برای آنها جذاب باشد.

از این‌ها گذشته، تماشای ابرها و بال، از پنجره‌های کوچک هواپیما هم برای فسقلی‌ها بی‌نهایت خوشایند است.

سفر هوایی فرصت خوبی است تا روحیه ماجراجویی کوچولویتان را تقویت کنید. قبل از پرواز می‌توانید درباره اینکه اهل کجا هستید و قرار است به کجا سفر کنید با بچه صحبت کنید.

پمپرز، راهنمایی‌هایی برای یک سفر هوایی‌ سرگرم‌کننده‌ و کم استرس‌، برای شما دارد:

  • سعی کنید همه افراد شب قبل از سفر خوب بخوابند و همگی تا جایی که ممکن است قوانینی که گذاشته شده است را رعایت کنند.
  • با توجه به اینکه یک کوچولو همراهتان دارید، از وضعیت پرواز قبل از ترک خانه مطمئن شوید. اگر پروازتان تأخیر دارد یا لغو شده است، تا زمان مقرر در خانه بمانید تا بچه در زمان معطلی اذیت نشود.
  • سعی کنید در فرودگاه، بچه را در آغوشی قرار دهید تا دست‌هایتان آزاد باشد و به راحتی بتوانید علاوه بر حمل چمدان‌ها کوچولو را هم به راحتی در آغوش بگیرید.
  •  اگر کوچولوی شما بالای ۳ سال دارد، برای مسئولیت پذیری او در طول سفر، یک کوله پشتی کوچک دارای چند اسباب‌بازی، کتاب، یک میان وعده غیرفاسدشدنی، و یک دست لباس برای مواقع ضروری را به خود او بسپارید.
  • مسئولین گیت خروج معمولاً به خانواده‌هایی که بچه کوچک دارند اجازه می‌دهند زودتر وارد هواپیما شوند. از این فرصت استفاده کنید تا مجبور نباشید در شلوغی به سراغ صندلی‌تان بروید. همچنین اگر عجله‌ای برای رسیدن به پرواز بعدی ندارید، سعی کنید به عنوان آخرین نفرات از هواپیما پیاده شوید.
  • بررسی کنید که آیا کالسکه در گیت وجود دارد یا نه، در این صورت بجای حمل کردن کودک می‌توانید از آن استفاده کنید.
  • برای راحت‌تر بودن خودتان و کودک، سعی کنید یک صندلی جداگانه برای بچه تهیه کنید.
  • در طول پرواز، برای استراحت کردن و جلوگیری از کلافگی کوچولو، بعد از خاموش شدن چراغ «کمربندها را ببندید»، همراه با بچه کمی در راهرو قدم بزنید.
  •  اگر در زمان پرواز دچار استرس می‌شوید، ترس یا ناراحتی خود را بر سر کودکانتان خالی نکنید. اگر فرزندتان در حین پرواز ترسید، به اینکه دیگرانی که در هواپیما هستند چه فکری می‌کنند توجهی نداشته باشید. تمرکزتان را بر کودکان خود بگذارید و سعی کنید تا جایی که ممکن است آسایش او را تأمین کنید. سفر یک ماجراجویی عالی است، پس از آن لذت ببرید!
اولین سفر هوایی کوچولوها
5 (100%) 1 رای

دیدگاه‌ها

دیدگاه خود را بنویسید

پمپرز اصل آلمان در ایران
از پمپرز بیشتر بخوانید
ما را دنبال کنید

وب سایت پوشک «پمپرز ایران»، با هدف رشد سالم و شاد بچهها فعالیت میکند. این وب سایت در بخشهای مختلفی مانند بارداری، نوزاد، کودک، کودک نوپا، والدین و درباره بهترین پوشک های پمپرز، نکات، توصیهها و اطلاعات زیادی در اختیار والدین به خصوص مادرها میگذارد. همچنین وب سایت پوشک پمپرز ایران، مرجع معتبری برای اطلاع از ویژگیهای مختلف بهترین پوشکهای پمپرز، راهنمای انتخاب سایزهای مناسب پوشک و نمایندگی پوشک و مراکز مورد تایید فروش پوشک پمپرزهای اصل آلمان در ایران است.

در حال حاضر سه محصول پمپرز در انواع پوشک بچه baby dry، پوشک پریمیوم، پوشک شورتی به صورت قانونی در دسترس شما هستند.