پوشک پمپرز، انتخابی ایده‌ال برای کوچولوها

پوشک پمپرز، انتخابی ایده‌ال برای کوچولوها

پوشک خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟

انتخاب یک پوشک باکیفیت و راحت برای کوچولوها،‌ دغدغه اکثر پدر و مادرهاست. سلامت و راحتی بچه‌ها از هر چیز دیگری برای والدینشان مهمتر است پس طبیعی است که آنها به دنبال انتخاب بهترین پوشک برای دلبندشان باشند. اگر شما هم جزو آن دسته از پدر و مادرهایی هستید که به سلامت کوچولویتان اهمیت می‌دهید، ویژگی‌های یک پوشک خوب و ایده‌آل را در مطلب زیر دنبال کنید. شما با آگاهی از این ویژگی‌ها قطعا انتخاب بهتری برای کوچواوی دوست‌ داشتنی‌تان خواهید داشت:

قدرت جذب

اولین ویژگی‌ یک پوشک ایده‌ال قدرت جذب بالای آن است. یک پوشک خوب رطوبت را از پوست کوچولوها دور نگه میدارد و به محافظت از آن در برابر التهابات، جوش‌‌ها، و ساییدگی‌های ناشی از پوشک کمک میکند. همچنین یک پوشک با قدرت جذب بالا به کوچولوی شما کمک می‌کند خواب آسوده‌تری داشته باشد، راحت بازی کند و از کشف دنیای پر از شگفتی که تازه به آن پا گذاشته لذت ببرد. فراموش نکنید پوشک تا حدود دو سالگی لباسی برای کوچولوی شما به حساب می‌آید. پس یک پوشک با جذب بالا با  سنگین و آویزان نشدن در اثر رطوبت خوش فرمی خودش را حفظ می‌کند و متناسب با بدن کودک باقی می‌مانند. همین باعث می‌شود فسقلی شما از همان ابتدای تولدش خوش پوش و جذاب به نظر بیاید!

نرمی و انعطاف

سطح نرم یک پوشک ایدهآل، به آرامی از پوست ظریف و حساس کوچولوی شما محافظت میکند. همچنین نوارهای قابل انعطاف دو طرف پوشک در قسمت ران  به شما اجازه میدهد تا به راحتی آن را متناسب با بدن بچه تنظیم کنید. یک پوشک نرم و لطیف قدرت عمل بیشتری به کوچولوها می‌دهد و باعث می‌شود آنها احساس راحتی بیشتری داشته باشند.

نشانگر رطوبت

با انتخاب یک پوشک ایده‌ال دیگر نیازی به چک کردن مداوم و حتی باز و بسته کردن پر تعداد پوشک برای اطلاع از میزان رطوبت داخل پوشک نیست. کافی است خط رنگی روی پوشک را نگاه کنید و با یک تغییر رنگ ساده متوجه شوید که زمان تعویض پوشک فرا رسیده است. نشانگر رطوبت، خط رنگی است که در زمان خیس شدن پوشک از رنگ زرد به آبی تغییر رنگ پیدا میکند. پس رنگ آبی هشداری برای شماست تا به موقع به داد کوچولویتان برسید و پوشک کثیفش را با یک پوشک تمیز و سالم عوض کنید.

طراحی خاص پوشک برای نوزادان

برش ایده‌ال و تناسب یک پوشک با بدن کوچولوها به خصوص نوزادان یکی از مواردی است که برای انتخاب یک پوشک خوب به آن توجه کنید. ناحیه شکم و اطراف ناف نوزاد یکی از بخش‌های حساس بدن او هستند. این حساسیت در اولین ماه‌های تولد به دلیل زخم بودن و افتادن بند ناف بیشتر است. اما با وجود پوشک‌های استاندارد نگرانی در این رابطه وجود ندارد. چرا قسمت برش خورده جلوی یک پوشک ایده‌ال در اطراف ناحیه ناف کوچولوها قرار میگیرد. این کار به خشک نگهداشتن این ناحیه و قرار گرفتن آن در معرض هوا کمک میکند تا خیلی زود التیام پیدا کند.

بعد از معرفی ویژگی‌های یک پوشک ایده‌ال می‌خواهیم محصولی به شما معرفی کنیم که همه این ویژگی‌ها را به صورت یک جا در خودش جا داده است. 

پمپرز پریمیوم کر (Premium care) تمام این قابلیتها و حتی قابلیتهای بیشتری دارد که به مراقبت و سلامتی کوچولوها کمک زیادی می‌کند.

قابل توجه مادران:

همه مامان‌ها سوالات پرتکراری در زمینه استفاده از پوشک‌ برای کوچولوهایشان دارند. توصیه‌های پمپرز در پاسخ به این سوالات را در نکات زیر پیدا کنید:

  • نوزادان بهطور متوسط در روز به 7 تا 8 پوشک نیاز دارند.
  • پس از چند هفته اول، ممکن است کودکتان تنها به 5-6 پوشک در روز نیاز داشته باشد.
  • نوزادان بهسرعت رشد میکنند و ممکن است تنها چند هفته بتوانند از کوچکترین سایز استفاده کنند. سایز پوشک و نمودار وزن را بررسی کنید.
پوشک پمپرز، انتخابی ایده‌ال برای کوچولوها
اگر مفید بود امتیاز دهید.

دیدگاه‌ها

دیدگاه خود را بنویسید

پمپرز اصل آلمان در ایران
از پمپرز بیشتر بخوانید
ما را دنبال کنید

وب سایت پوشک «پمپرز ایران»، با هدف رشد سالم و شاد بچهها فعالیت میکند. این وب سایت در بخشهای مختلفی مانند بارداری، نوزاد، کودک، کودک نوپا، والدین و درباره بهترین پوشک های پمپرز، نکات، توصیهها و اطلاعات زیادی در اختیار والدین به خصوص مادرها میگذارد. همچنین وب سایت پوشک پمپرز ایران، مرجع معتبری برای اطلاع از ویژگیهای مختلف بهترین پوشکهای پمپرز، راهنمای انتخاب سایزهای مناسب پوشک و نمایندگی پوشک و مراکز مورد تایید فروش پوشک پمپرزهای اصل آلمان در ایران است.

در حال حاضر سه محصول پمپرز در انواع پوشک بچه baby dry، پوشک پریمیوم، پوشک شورتی به صورت قانونی در دسترس شما هستند.