توصیه‌هایی برای مادران جدید

توصیه‌هایی برای مادران جدید

خودتان را فراموش نکنید

اکثر مادر‌ان جدید، آنقدر سرگرم بچه‌داری و کسب تجربه‌های تازه در این زمینه هستند که گاهی خودشان را فراموش می‌کنند. با این حال شما برای اینکه بتوانید مادر خوبی برای کوچولویتان باشید، لازم است زمانی را صرف کارهای شخصی و فعالیت‌هایی که روحیه‌تان را بهتر می‌کند کنید. ما برای شما توصیه‌هایی در این زمینه داریم:

واقع بین باشید

ما به خوبی شما را درک می‌کنیم که در این دورانی که کوچولویتان تازه به دنیا آمده، حسابی سرتان شلوغ است. این مشغله گاهی باعث می‌شود که نتوانید به خوبی و طبق برنامه به کارهایتان برسید. با این حال کارهای مختلفی که باید انجام دهید را به اهداف بلند مدت، میان مدت و کوتاه مدت تقسیم کنید و طبق هدفی که دارید زمان مشخصی برای اتمام کار تعیین کنید. در این شرایط کمبود وقت باعث ناامیدی‌تان نمی‌شود.

زمانی را به ورزش اختصاص دهید

تناسب اندام تقریبا هدف مورد علاقه همه است. اما، در عین حال یکی از مشکل ترین اهداف برای دست یافتن به آن، خصوصا برای مامان های تازه، هم هست. طبیعی است که بعد از زایمان از اندام ایده‌التان دور هستید اما با یک برنامه ریزی درست برای ورزش، به زودی به تناسب اندام خواهید رسید.

کمی هم برای خودتان زندگی کنید

درک این ایده با وجود یک کوچولوی تازه وارد در خانه مشکل به نظر می رسد، اما دادن چنین قولی به خودتان در حقیقت به شما کمک خواهد کرد تا زمان با کیفیت تری را با کوچولویتان سپری کنید. اختصاص دادن زمانی در روز برای کتاب خواندن، ورزش، خرید و حتی آرایش کردن و اهمیت دادن به زیبایی‌تان کمک می‌کند تا با روحیه‌ بهتری از دلبدتان مراقبت کنید.

برنامه‌ریزی کنید

برای برنامه ریزی و هدف گذاری از یک اپلیکیشن، یک تقویم بزرگ و یا حتی یک دفتر خاطرات روزانه ی مدل قدیمی استفاده کنید. زمانی که تمام مسئولیت های خود را بر روی کاغذ نوشتید، می توانید ببینید که کدام برنامه‌ها با توجه به روزهای پر مشغله بچه‌داری برایتان در اولویت بیشتری قرار دارد.

توصیه‌هایی برای مادران جدید
اگر مفید بود امتیاز دهید.

دیدگاه‌ها

دیدگاه خود را بنویسید

از پمپرز بیشتر بخوانید
ما را دنبال کنید

وب سایت ایرانی برند «پمپرز»، با هدف رشد سالم و شاد بچه‌ها فعالیت می‌کند. این وب سایت در بخش‌های مختلفی مثل بارداری، نوزاد، کودک، کودک نوپا، والدین و درباره پمپرز، نکات، توصیه‌ها و اطلاعات زیادی در اختیار والدین به خصوص مادرها می‌گذارد. همچنین وب سایت ایرانی پمپرز، مرجع معتبری برای اطلاع از ویژگی‌های مختلف پوشک‌های پمپرز، راهنمای انتخاب سایزهای مناسب و مراکز مورد تایید فروش پوشک‌های پمپرزهای اصل آلمان است.

در حال حاضر سه محصول پمپرز در انواع پوشک بچه baby dry، پوشک پریمیوم، پوشک شورتی به صورت قانونی در دسترس شما هستند.