تاریخچه ی پمپرز؛ سفری از جنس عشق، خواب و بازی

تاریخچه ی پمپرز؛ سفری از جنس عشق، خواب و بازی

پمپرز هدیه‌ای از طرف پدر بزرگ ویکتور به کوچولوها

روزانه میلیون‌ها کودک در سراسر جهان از پوشک‌های پمپرز استفاده می‌کنند و همین باعث شده تا  پمپرز طرفدارن زیادی داشته باشد. احساس راحتی ، شادابی و سلامت کودکان  والدین آنها را به استفاده از پمپرز  ترغیب می کند. در چنین شرایطی شاید این سوال برای شما طرفداران پمپرز به وجود بیاید که برند محبوب شما چطور متولد شد و چه مراحلی را در عمر حدودا ۷۰ ساله‌اش تا امروز طی کرد.

تولد پمپرز

ویکتور میلز یک مهندس شیمی آمریکایی بود که برای شرکت پروکتر و گمبل ( G&P) که طیف وسیعی از مواد غذایی، لوازم آرایشی و محصولات بهداشتی را تولید می‌کند، کار می کرد. ویکتور مثل همه پدر بزرگ‌های مهربان دغدغه‌هایی در مورد راحتی و سلامتی نوه کوچکش داشت و به همین دلیل  در سال ۱۹۵۰ با ابداع پوشک‌‌های یکبار مصرف، انقلابی در عرصه مراقبت از کودکان ایجاد کرد.

پمپرز و نوع آوری در محصولات

در دهه ۷۰ میلادی، پمپرز تکنولوژی هایی  جدیدی برای راحتی کودکان و والدینشان  به پوشک هایش اضافه کرد مانند استفاده از چسبهای کناری برای بستن پوشک که توسط آن پدر و مادرها خیلی راحت می‌توانستند پوشک‌ بچه ها را بررسی  کرده و به موقع آنها را عوض کنند. این تنها پیشرفت پمپرز در دهه هفتاد نبود. در این دوره ایده‌ پردازان پمپرز موفق به تولید پوشک‌هایی مخصوص کوچولوهای نوپا، پوشک‌هایی با قدرت جذب بالا  و پوشک‌هایی ویژه نوزادان نارس شدند.

در دهه ۸۰ پوشک‌های نازک با سطحی نرم‌تر از قبل؛ دارای دانه‌های کریستالی جاذب رطوبت، نوارهای کناری کشسان و چسب‌هایی که کیفیت آنها با چند بار باز و بسته شدن از بین نمی‌رفت، تولید شدند. در ادامه پوشک‌‌های شورتی هم وارد بازار شدند که با راحتی فوق‌العاده‌شان، فرصت خوبی به کوچولوها برای بازی کردن و لذت بردن از دنیایی که در حال کشف آن هستند می‌دهد.

و پیشرفت همچنان ادامه دارد

ما تا امروز پوشک‌هایی تولید کرده‌ایم که نفس می‌کشند. شاید تعجب کنید اما پوشک‌های پمپرز با لایه‌های قابل تنفس واقعا نفس می‌کشند! پوشک‌های Premium care پمپرز با نشانگر رطوبت به پدر و مادرها یادآوری می‌کنند که خیلی زود پوشک کوچولوها را عوض و به حفظ لطافت پوست نوزادان کمک کنند. پوشک‌های ‌Baby Dry با تکنولو‌ژی مایکروپرلز  ۱۲ ساعت خواب راحت و بدون رطوبت را برای فرشته‌های کوچک شما رقم می‌زنند و پوشک‌‌‌های شورتی پمپرز به کوچولوها فرصت بازی و تحرک حتی در حین عوض شدن را می‌دهند.

و امروز ؛‌  پوشک‌های پمپرز اصل آلمان با بالاترین کیفیت و تکنولوژی در دسترس شما قرار دارند.

تاریخچه ی پمپرز؛ سفری از جنس عشق، خواب و بازی
اگر مفید بود امتیاز دهید.

دیدگاه‌ها

دیدگاه خود را بنویسید

از پمپرز بیشتر بخوانید
ما را دنبال کنید

وب سایت ایرانی برند «پمپرز»، با هدف رشد سالم و شاد بچه‌ها فعالیت می‌کند. این وب سایت در بخش‌های مختلفی مثل بارداری، نوزاد، کودک، کودک نوپا، والدین و درباره پمپرز، نکات، توصیه‌ها و اطلاعات زیادی در اختیار والدین به خصوص مادرها می‌گذارد. همچنین وب سایت ایرانی پمپرز، مرجع معتبری برای اطلاع از ویژگی‌های مختلف پوشک‌های پمپرز، راهنمای انتخاب سایزهای مناسب و مراکز مورد تایید فروش پوشک‌های پمپرزهای اصل آلمان است.

در حال حاضر سه محصول پمپرز در انواع پوشک بچه baby dry، پوشک پریمیوم، پوشک شورتی به صورت قانونی در دسترس شما هستند.