ویژگی‌های منحصر به فرد پمپرزهای آلمانی

ویژگی‌های منحصر به فرد پمپرزهای آلمانی

پمپرز دوست کوچولوهای شما

پوشکها به عنوان یکی از همراهان مفید و کارآمد مامانها در دوران نوزادی و کودکی کوچولوهایشان به حساب میآیند. به همین دلیل انتخاب یک پوشک مناسب خیال مادرها را بابت سلامت و آسایش بچهها راحت میکند. میزان مصرف پوشکهای پمپرز در سراسر جهان دلیل مشخصی برای پرطرفدار بودن این برند بین مادرها و بچههای دنیاست که البته بخشی از این طرفداران، ایرانی هستند.

اگر شما هم جزو طرفداران و مشتریان ثابت پوشکهای اصل آلمان پمپرز هستید، شاید دوست داشته باشید اطلاعاتی در مورد ساخت پوشکهای پمپرز و مواد به کار رفته در تولید آن به دست آورید.

ما در این مطلب، نگاه ویژهای به نحوه ساخت و تکنولوژی ویژه پمپرز در ساخت پوشکهای آلمانی داشتهایم.

پمپرز، یک دوست قدیمی

پمپرز دوستی قدیمی برای بچههایی از نسلهای مختلف است. پوشکهای پمپرز از سال ۱۹۶۱ که برای اولین بار توسط ویکتور میلز اختراع شدند تا امروز یک ویژگی اصلی را حفظ کردهاند. این ویژگی همیشگی پمپرز، دوستی با بچهها و فکر کردن به سلامت و آسایش آنهاستپوشکهای پمپرز اصل آلمان، از موادی نرم ساخته شدهاند که آرامش کودک شما را در زمان خواب و بازی تضمین میکنند.

پمپرز چگونه عمل میکند؟!

همزمان با خیس شدن پوشک، ادرار ابتدا از طریق یک آستر محافظ  یا لایه رویی جذب میشود. اینجاست که سطح بالایی پمپرز که دارای لایهای نازک از لوسیونی رقیق است وارد عمل شده و از پوست فسقلی، در برابر رطوبت محافظت میکند.

در مرحله بعدی ادرار از طریق لایهجاذب از سطح رویی عبور میکند و به لایه فیبری پلیاستر که ساختاری شبیه پارچه دارد میرسد. این لایه هر چند از جنسی نرم تهیه شده اماقدرت جذب بالایی هم دارد و به کنترل و دوری رطوبت از پوست کوچولوها کمک زیادی میکند.

یکی از ویژگیهای فوقالعاده پمپرز استفاده از لایهپخش کننده در تولید پوشکهاست. این لایه پخش کننده پس از جذب رطوبت، آن را در سطح پوشک پخش میکند تا پوشک سنگین نشده و از بین پاهای کوچولو آویزان نشود.

نکته جالب در هسته پوشکهای پمپرز، وجود ژل فوق جاذبی است که مایع را درون خود ذخیره میکند.

آخرین لایه پس از هسته جاذب پوشک، لایهپلاستیکی نازک با رویهای از فیبر نرم پارچهای است که به جلوگیری از انتقال رطوبت به تختخواب یا لباس کوچولو کمک میکند.

کاهش عرق سوز بین مصرف کنندههای پمپرز

فناوری پوشکهای پمپرز مدتی است که استفاده از ژل فوقالعاده جاذب را وارد تولیدات خود کرده است. حتما میدانید که یکی از عوارض استفاده طولانی مدت از پوشک مرطوب عرق سوز شدن بچههاست اما پمپرز با استفاده از  ژل فوق جاذب در فناوری خود، با بروز عرق سوز به شکل قابل توجهی مبارزه کرده است.

ژل فوق جاذب چیست؟

ژل جاذب، مادهای مهم در جذب رطوبت است که در تمام پوشکهای پمپرز به کار میرود. ژل فوق جاذب، خشک است و ساختاری دانه‌‌ای دارد که با جذب مایعات به شکل ژل در میآید. نکته جالب در مورد این ژل، توانایی جذب رطوبت تا 30 برابر وزن خود است که از برگشتن رطوبت به سطح پوشک جلوگیری کرده و به خشکتر نگهداشتن بچهها کمک میکند.

پمپرز، متعهد و پشتیبان

هیچ چیزی برای پمپرز مهمتر از امنیت و سلامت کودک شما نیست. به همین دلیل میتوانید به ما برای ارائه محصولات ایمن و باکیفیت اطمینان کنید. پمپرز مثل همیشه، حامی و پشتیبان شماست. پس در صورت داشتن هرگونه سؤال، نظر یا ایدهای با شبکههای اجتماعی پمپرز با نشانیهایی که زیر این مطلب درج شده، در ارتباط باشید.

ویژگی‌های منحصر به فرد پمپرزهای آلمانی
3 (60%) 2 رایs

دیدگاه‌ها

  1. مهمان چهارشنبه, ۵ مهر, ۱۳۹۶ - ۰۲:۴۱

    Salam
    bale kamelan movafegham tamame nokteh hayei ke gofteh shoud ma dar poushak pampers didam
    va az nazare man yek puahake khas va bi nazire.man baraye kodakam az nouzadi ta alan pamperz estefadeh m.
    makhsusan pamperz nouzadi ke khate neshane taviz dare ali.mamnun.

دیدگاه خود را بنویسید

پمپرز اصل آلمان در ایران
از پمپرز بیشتر بخوانید
ما را دنبال کنید

وب سایت پوشک «پمپرز ایران»، با هدف رشد سالم و شاد بچهها فعالیت میکند. این وب سایت در بخشهای مختلفی مانند بارداری، نوزاد، کودک، کودک نوپا، والدین و درباره بهترین پوشک های پمپرز، نکات، توصیهها و اطلاعات زیادی در اختیار والدین به خصوص مادرها میگذارد. همچنین وب سایت پوشک پمپرز ایران، مرجع معتبری برای اطلاع از ویژگیهای مختلف بهترین پوشکهای پمپرز، راهنمای انتخاب سایزهای مناسب پوشک و نمایندگی پوشک و مراکز مورد تایید فروش پوشک پمپرزهای اصل آلمان در ایران است.

در حال حاضر سه محصول پمپرز در انواع پوشک بچه baby dry، پوشک پریمیوم، پوشک شورتی به صورت قانونی در دسترس شما هستند.